Fundacja Rozwoju Kadr Poligraficznych

Aktualności

 

W tej rubryce przedstawiamy różne inicjatywy organizowane przez samą Fundację, promujemy imprezy branżowe, jak również ciekawe wydarzenia z życia wspieranych przez Fundację szkół i uczelni poligraficznych.

 

  •  Serdecznie zapraszamy uczniów i studentów szkół poligraficznych do odwiedzenia 12. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, organizowanych w warszawskim Expo XXI. Podczas targów już po raz 9. uruchomiona zostanie „Strefa Studenta” - projekt umożliwiający młodym projektantom promocję swoich nowatorskich prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji ze środowiskiem branży opakowań. Z uwagi na panującą pandemię termin został przesunięty z kwietnia na 24-25 czerwca i miejmy nadzieję, że w tej dacie się się odbędzie. Byłaby to pierwsza branżowa impreza od czasu wprowadzenia ograniczeń.

 

  •  ZoomArt 2020 to kolejna edycja międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy, w którym nadesłane prace konkursowe oceniane są w różnych kategoriach artystycznych i poligraficznych. Niech to ciekawe wydarzenie branżowe będzie inspiracją dla młodych grafików i przyszłych poligrafów do kreatywnego spojrzenia na piękny produkt, jakim jest kalendarz.

 

  •  Za nami kolejna edycja Targów RemaDays w Nadarzynie, największej krajowej imprezy druku i reklamy. 800 wystawców i ponad 20 tys. zwiedzających.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacja Pożytku Publicznego, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 223, Budynek IPiP PŁ – B17, pok.3

 © 2013 Fundacja Rozwoju Kadr Poligraficznych
foto: stock.xhng